Ana Sayfa arrow Hakkımızda
Bayındır Kırtasiye Hakkında Yazdır
    Bayındır Kırtasiye 1979 yılında kurulmuş, zaman içerisinde üretim, ürün geliştirme ve dağıtım faaliyetlerini tek bir çatı altında birleştirerek entegre bir yapıya kavuşmuştur. Kendi tescili ve temsilciliklerini üstlendiği Dünyanın önde gelen firmalarının ürünleriyle Türkiye kırtasiye ve büro malzemeleri pazarında haklı ve saygın bir şöhrete kavuşmuştur. Ürünlerinin kalitesi, çeşitliliği, ürün tasarımlarındaki özen ve servislerinin profesyonelliği Bayındır Kırtasiye'yi ayrıcalıklı kılan özelliklerindendir.

    Kuruluş ve gelişim aşamalarını Eminönü piyasasında gerçekleştiren firmamız 1986 yılında merkezini İstanbul-Bağcılar'da, Massit Matbaacılar Sitesine taşımıştır. Halen üretim ve dağıtım faaliyetlerini 3000 m2 kapalı alana sahip olan bu tesislerinde sürdürmektedir. Son yıllarda yurtiçi satışlarının yanı sıra ihracatta da önemli gelişmeler kaydeden Bayındır Kırtasiye,  tescilli markası ile kalitenin sembolü haline gelmiştir.

Image    Kendi ürünleri yanında Comix, Annior Pastin, Keny, Yaulee, markalarının ithalat ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

    Kuruluşundan bu yana ürünlerini sürekli olarak kalite, rekabetçi fiyatlama, yaratıcılık ve fonksiyonelliği dikkate alarak yenilemekte ve çeşitlendirmektedir.

    Yıllaryılı kendimiz için koyduğumuz yüksek hedefler yurtiçi ve yurtdışında müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla güçlü, güvene dayalı ve uyumlu bir ilişkinin oluşmasını sağlamıştır. Sizlerle aramızda oluşan bu bağı güçlendirerek birlikte geleceğe yürümek en büyük dileğimizdir.
 
Powered by Innorus.com